Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШЕФ
ШЕФ
Suncho

Брой мнения : 6397
Отличия : Отбор на форума-второ място,Европейско първенство-второ място(Португалия),Англия-четвърто място(Уест Хям),Световно първенство-второ място(Белгия),Англия-трето място(Ливърпул)

5
Инфо за турнира  3652172UИнфо за турнира  3652172UИнфо за турнира  3682766k
Инфо за турнира  3682766kИнфо за турнира  3683454S

Points : 5566
Регистриран на : 09.12.2008

Инфо за турнира  Empty
ПисанеЗаглавие: Инфо за турнира    Инфо за турнира  Icon_minitime1/7/2011, 18:55

Първия турнир nacional cup се проведе преди 2 години,като основната идея бе да се направи турнир в които отборите да бъдат равностойни и именно и да се изпита удоволстие от играта.За разлика от световното първенство тук се играе с национални отбори с 4,5 звезди и от тези с 4 от най-силните отбори,като отборите се повтарят до 3 пъти.
ето и малко история на турнира:

2009 година февруари беше първия турнир,като победител беше steffo2.По мое мнение той беше един от най-добрите играчи,които са играли на 08 при нас досега.Тогава и аз бях на финала и загубих с 2:1 след тежък мач

Следващият турнир се проведе чак след 9 месеца,като тогава вече имаше и повече играчи.Победител тогава беше fire_killer57 победил на финала georgi_95 c 4:1

Други серий на този турнир сме играли и в форума fifagames.eu,но тъй като един педал
хакна форума и изтри всичко,загубихме целия архив.От там имам спомени само за един турнир,който аз спечелих срещу кинеца в драматичен двубой,като той водеше с 3:0 до 70-тата минута и го обърнах до 4:3 в продълженията