Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексportalПоследни снимкиГалерияВходРегистрирайте се
.

 

 1=ви предварителен кръг

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Suncho
ШЕФ
ШЕФ
Suncho


Брой мнения : 6397
Отличия : Отбор на форума-второ място,Европейско първенство-второ място(Португалия),Англия-четвърто място(Уест Хям),Световно първенство-второ място(Белгия),Англия-трето място(Ливърпул)

5
1=ви предварителен кръг  3652172U1=ви предварителен кръг  3652172U1=ви предварителен кръг  3682766k
1=ви предварителен кръг  3682766k1=ви предварителен кръг  3683454S

Points : 5566
Регистриран на : 09.12.2008

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 11:49

играят се по два мача,краен срок 21.1
**********************************
Борусия - sunchooo - фиорентина - toni26091
Фенербахче - pawel_p94 - Манчестър Сити - dim_iv82
Атлетико Мадрид - ve3nci9911 vs Тотнам - holliwood7202 2:2,3:2
Ювентус - kidsareunited -Рома - johnzzy - 9
Аякс - jus7_play3r - Олимпик Лион - jus7_bputal_r0shli0 4:6,0:2
Валенсия - marian_loko - Малага - tiestof4n
Шалке - ronaldo11199 - Порто - ilian8812151
Арсенал - roony.wen2 - ПСВ - marti20081


Последната промяна е направена от Suncho на 21/1/2013, 06:04; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://fifagames.soglam.net
ve3nci9911




Местожителство : Velingrad
Брой мнения : 65
Отличия : igraq mnogo bez q+w .. v individualnite igri nqmam raven..
Points : 65
Регистриран на : 19.01.2013

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 13:02

Горе долу с хубав отбор съм усмивка
Върнете се в началото Go down
ve3nci9911




Местожителство : Velingrad
Брой мнения : 65
Отличия : igraq mnogo bez q+w .. v individualnite igri nqmam raven..
Points : 65
Регистриран на : 19.01.2013

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 14:54

Тоя holliwood7202 ме измами! 1. Вратарите не бяха WORLD CLASS ВСЕКИ УДАР ГОЛ, ДОРИ И ИЗВЪН НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ 2. Използва комбинацията Q+W [19:39:23] Red Devil: а имаше ли гол след тая комбинация? < ЕТО САМ СЕ ИЗДАВА НЯМАШЕ ГОЛ, "НО" той е използва 3.Той игра 2 пъти домакин. Аз му казах да ми избере Атлетико, а аз Тотнъм, защото моето не е реално ип и играхме с неговото, a той веднага вика ти си нов И МЕ ПРЕЦАКА. По-голям лъжец от тоя няма! АКО не бъде дисквалифициран аз няма повече да играя тука. Трябва да има някакъв ред ...

Оставям на вас да "админи" да решите вие положението. Само да отбележа, че тоя ред които е написал "а имаше ли гол след тая комбинация? < ЕТО САМ СЕ ИЗДАВА НЯМАШЕ ГОЛ, "НО" той е използва " е невярно. Целта ми с този въпрос беше да му кажа, че дори да съм използвал тази комбинация защото ако след тази комбинация има гол или застрашаване на вратата му аз съм съгласен, че тогава е нарушение но аз откровено си признавам, че имаше такова подаване подобно на Q+W но то не се получи като съм използвал въпросната комбинация, а след едно разбъркване топката се удари в негов играч и се получи високо подаване но разстоянието беше много малко до тъч линията. Относно последните му изречения. Какво да му кажа смях
Върнете се в началото Go down
bputal




Местожителство : Отлияич
Брой мнения : 151
Отличия : Англия - 4-то място (Ливърпул)
Points : 249
Регистриран на : 24.12.2012

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 15:05

ve3nci9911 написа:
Тоя holliwood7202 ме измами! 1. Вратарите не бяха WORLD CLASS ВСЕКИ УДАР ГОЛ, ДОРИ И ИЗВЪН НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ 2. Използва комбинацията Q+W [19:39:23] Red Devil: а имаше ли гол след тая комбинация? < ЕТО САМ СЕ ИЗДАВА НЯМАШЕ ГОЛ, "НО" той е използва 3.Той игра 2 пъти домакин. Аз му казах да ми избере Атлетико, а аз Тотнъм, защото моето не е реално ип и играхме с неговото, a той веднага вика ти си нов И МЕ ПРЕЦАКА. По-голям лъжец от тоя няма! АКО не бъде дисквалифициран аз няма повече да играя тука. Трябва да има някакъв ред ...

Оставям на вас да "админи" да решите вие положението. Само да отбележа, че тоя ред които е написал "а имаше ли гол след тая комбинация? < ЕТО САМ СЕ ИЗДАВА НЯМАШЕ ГОЛ, "НО" той е използва " е невярно. Целта ми с този въпрос беше да му кажа, че дори да съм използвал тази комбинация защото ако след тази комбинация има гол или застрашаване на вратата му аз съм съгласен, че тогава е нарушение но аз откровено си признавам, че имаше такова подаване подобно на Q+W но то не се получи като съм използвал въпросната комбинация, а след едно разбъркване топката се удари в негов играч и се получи високо подаване но разстоянието беше много малко до тъч линията. Относно последните му изречения. Какво да му кажа смях

Мисля, че и ти си използвал. Каквото и да се получи, нямаш право да го използваш.
Върнете се в началото Go down
ve3nci9911




Местожителство : Velingrad
Брой мнения : 65
Отличия : igraq mnogo bez q+w .. v individualnite igri nqmam raven..
Points : 65
Регистриран на : 19.01.2013

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 15:21

+ Това лъже, че след разбъркване беше сам на тъч линията и е направи умишлено комбинацията. НЕЗНАМ КАКВО ДА КАЖА ВЕЧЕ!
Върнете се в началото Go down
ve3nci9911




Местожителство : Velingrad
Брой мнения : 65
Отличия : igraq mnogo bez q+w .. v individualnite igri nqmam raven..
Points : 65
Регистриран на : 19.01.2013

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 17:26

Първи мач : Тотнъм 0 : 2 Атлетико Мадрид || Втори мач : Атлетико Мадрид 3 : 2 Тотнъм !
Върнете се в началото Go down
bputal




Местожителство : Отлияич
Брой мнения : 151
Отличия : Англия - 4-то място (Ливърпул)
Points : 249
Регистриран на : 24.12.2012

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime19/1/2013, 18:59

Ajax 4:6 Lyon
Ajax 0:2 Lyon do 25-30 min i izlezna..
Върнете се в началото Go down
nomad88




Местожителство : Варна
Брой мнения : 277
Отличия : усмивка
Points : 319
Регистриран на : 22.04.2012

1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime20/1/2013, 18:01

Шалке - ronaldo11199 - Порто - ilian8812151 3:0 (слж.)

Служебна си пиша , ако пича не ми пише да играем ... вчера каза че ще си тегли хамачи и ме отеба .. и не отговаря !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1=ви предварителен кръг  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1=ви предварителен кръг    1=ви предварителен кръг  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
1=ви предварителен кръг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предварителен кръг
» ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ
» Предварителен кръг
» ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ
» ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ФОРУМА :: Ранглиста :: Шампионска Лига (42)-
Идете на: