Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексportalПоследни снимкиГалерияВходРегистрирайте се
.

 

 Коя ФИФА най много ви харесва

Go down 
2 posters

Коя ФИФА най много ви харесва
 ФИФА 2005
 ФИФА 2006
 ФИФА 2007
 ФИФА 2008
 ФИФА 2009
Вижте резултатите
АвторСъобщение
????
Гост




Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime26/5/2009, 05:01

нямах ккво да правя за това пуснах тази анкета смях .Аз най много ми допада ФИФА 08,за другите фифи като фифа 05 за мен тя е за начинаещи,фифа07 тя също е доста добра и за нея мисля същото,а за фифа06 и 09 за тях нямам думи те за мен са си мн мн зле хич не ми харесват ама хич
Върнете се в началото Go down
Suncho
ШЕФ
ШЕФ
Suncho


Брой мнения : 6397
Отличия : Отбор на форума-второ място,Европейско първенство-второ място(Португалия),Англия-четвърто място(Уест Хям),Световно първенство-второ място(Белгия),Англия-трето място(Ливърпул)

5
Коя ФИФА най много ви харесва 3652172UКоя ФИФА най много ви харесва 3652172UКоя ФИФА най много ви харесва 3682766k
Коя ФИФА най много ви харесва 3682766kКоя ФИФА най много ви харесва 3683454S

Points : 5566
Регистриран на : 09.12.2008

Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime26/5/2009, 07:10

hotpooll написа:
нямах ккво да правя за това пуснах тази анкета смях .Аз най много ми допада ФИФА 08,за другите фифи като фифа 05 за мен тя е за начинаещи,фифа07 тя също е доста добра и за нея мисля същото,а за фифа06 и 09 за тях нямам думи те за мен са си мн мн зле хич не ми харесват ама хич
E shtom kato za 2006 mislish taka znachi ne si q igral.Tq nqma nishto obshto s ostanalite fifi,kato pro ev socer e.Komentatorite sa drugi.Stadionite po golemi,licata na futolistite se vijdat i si e napulno realna.Pravi ti kef da q igraesh estestveno ako mojesh.A za drugite fifi ot world cup 2006 do 2009 tova nqma nishto obshto s futbola,samo grafikata no s hubava grafika i nerealen futbol igra ne stava.



Върнете се в началото Go down
http://fifagames.soglam.net
????
Гост




Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime26/5/2009, 08:05

това си е мойто мнение и съм я играл,но съм съгласен за Pro evolution Soccer и за Word Cup усмивка:
Върнете се в началото Go down
Suncho
ШЕФ
ШЕФ
Suncho


Брой мнения : 6397
Отличия : Отбор на форума-второ място,Европейско първенство-второ място(Португалия),Англия-четвърто място(Уест Хям),Световно първенство-второ място(Белгия),Англия-трето място(Ливърпул)

5
Коя ФИФА най много ви харесва 3652172UКоя ФИФА най много ви харесва 3652172UКоя ФИФА най много ви харесва 3682766k
Коя ФИФА най много ви харесва 3682766kКоя ФИФА най много ви харесва 3683454S

Points : 5566
Регистриран на : 09.12.2008

Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime26/5/2009, 16:32



Eto nai-bugavata fifa
Върнете се в началото Go down
http://fifagames.soglam.net
????
Гост




Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime31/5/2009, 10:47

да ве ебати гола смешен Коя ФИФА най много ви харесва 628285
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime1/6/2009, 12:54

[quote="Сънчо"]
hotpooll написа:
нямах ккво да правя за това пуснах тази анкета смях .Аз най много ми допада ФИФА 08,за другите фифи като фифа 05 за мен тя е за начинаещи,фифа07 тя също е доста добра и за нея мисля същото,а за фифа06 и 09 за тях нямам думи те за мен са си мн мн зле хич не ми харесват ама хич
E shtom kato za 2006 mislish taka znachi ne si q igral.Tq nqma nishto obshto s ostanalite fifi,kato pro ev socer e.Komentatorite sa drugi.Stadionite po golemi,licata na futolistite se vijdat i si e napulno realna.Pravi ti kef da q igraesh estestveno ako mojesh.A za drugite fifi ot world cup 2006 do 2009 tova nqma nishto obshto s futbola,samo grafikata no s hubava grafika i nerealen futbol igra ne stava.

napulno sum suglasen sus sunchoo.06 sum q igral i na PlayStation i naistina nqma ni6to ob6to s sledva6toto pokolenie takiva igri Коя ФИФА най много ви харесва 857529 Коя ФИФА най много ви харесва 491397
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime1/6/2009, 12:59

[quote="ndoe.ilian"]
Сънчо написа:
hotpooll написа:
нямах ккво да правя за това пуснах тази анкета смях .Аз най много ми допада ФИФА 08,за другите фифи като фифа 05 за мен тя е за начинаещи,фифа07 тя също е доста добра и за нея мисля същото,а за фифа06 и 09 за тях нямам думи те за мен са си мн мн зле хич не ми харесват ама хич
E shtom kato za 2006 mislish taka znachi ne si q igral.Tq nqma nishto obshto s ostanalite fifi,kato pro ev socer e.Komentatorite sa drugi.Stadionite po golemi,licata na futolistite se vijdat i si e napulno realna.Pravi ti kef da q igraesh estestveno ako mojesh.A za drugite fifi ot world cup 2006 do 2009 tova nqma nishto obshto s futbola,samo grafikata no s hubava grafika i nerealen futbol igra ne stava.

napulno sum suglasen sus sunchoo.06 sum q igral i na PlayStation i naistina nqma ni6to ob6to s sledva6toto pokolenie takiva igri Коя ФИФА най много ви харесва 857529 Коя ФИФА най много ви харесва 491397

че то на PlayS е нормално да по-добра графика... аз си залагам парите на 08.на 06... ако играеш с компа ок,но ако играеш с човек е доста изнервящо,защото влизат много голове от далеч.
Върнете се в началото Go down
flash08

flash08


Местожителство : Отлияич
Брой мнения : 61
Отличия : ss
Points : 61
Регистриран на : 10.02.2013

Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime1/3/2013, 18:24

Фифа 08 си остава най-яката
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя ФИФА най много ви харесва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя ФИФА най много ви харесва   Коя ФИФА най много ви харесва Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя ФИФА най много ви харесва
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ФОРУМА :: За нас-
Идете на: